Deratizace ve firmách, školách a potravinářství

Mnoho lidí má velké obavy ze škůdců a při spatření myši, krysy či potkana, samou hrůzou panikaří a zapomíná na nutnost deratizace. Jestliže se Vám stalo něco podobného a úlekem před myší rychle šplháte nahoru po žebříku, přestaňte panikařit Volejte nás – firmu Jan Rybnikář zajištující deratizaci. Naším posláním je zbavit Vás pomocí profesionální deratizace všech škůdců, myší a krys. Vzpomínáte si na pohádku o krysaři, který zázračnou flétnou zlikvidoval všechny krysy? Flétnu nemáme, deratizaci provádíme moderními metodami s využitím deratizačních prostředků, se stejnou účinností jako krysař se známého příběhu.

Během své praxe v obou deratizace jsme již prováděli deratizaci v mnoha firmách, potravinářských závodech a výrobnách. Deratizaci nabízíme také pro obchodní domy, školy a školky.

Významnou část našich klientů tvoří i hotely a restaurace, které často trápí sezonní výskyt hlodavců, zastrašující jejich klienty. Pokud by se objevila byť jen v prostorách kuchyně při návštěvě hygienika, majitel hotelu či restaurace by se mohl se svým podnikáním rozloučit. Nečekejte, až se myši přemnoží volejte nás včas k důkladné deratizaci.

Deratizace myší

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat