Deratizace

 
Deratizace je soubor opatření, kterými se v životním prostředí potlačuje výskyt obecně škodlivých a epidemiologicky závažných synantropních hlodavců.
 
 
 
 
 
Všichni naši zaměstnanci vlastní oprávnění i pro práce v potravinářských a zemědělských provozech.

U deratizačních prací je nezbytná identifikace druhu škůdce, vytipování napadených lokalit, volba správné návnady a nástrahy. Nástrahu je nutné umístit do odpovídajících, výstražně označených, jedových stanic. Pro deratizaci používáme veškeré dostupné jedové stanice, odchytové pasti a monitorovací zařízení odpovídající normám EU.

Pravidelná kontrola deratizačních zásahů je součástí technologického postupu.

Pracujeme s moderními rodenticidními přípravky poslední generace s vysokou účinností na cílové organismy a nízkou toxicitou pro necílové organismy.

Zajišťujeme ochranu před škůdci a jejich likvidaci v potravinářských a zemědělských provozech, ve zdravotnických zařízeních, ve společnostech pro výrobu léčiv, v gastronomických, hotelových a ostatních ubytovacích zařízeních, ve výrobních průmyslových závodech, ve školách, státních institucích a dalších objektech komunální sféry. Provádíme celoplošnou deratizaci městských částí, měst a obcí.
 
 
 

Poptávkový formulář

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ceník vybraných služeb deratizace

 
Ceny jsou pouze orientační a přesnou částku Vám přímo stanovíme na místě dle rozsahu zamoření a velikosti prostor. Ke každému zásahu je nutné připočítat cenu za výjezd.

Neváhejte nás kontaktovat, obratem vám zašleme individuální cenovou nabídku. Nabízíme také množstevní slevy.
 

Výjezd k zákazníkovi (povinná položka)

 
Služby Cena od
Cena za výjezd technika 680 Kč
Marný výjezd (bez zásahu) 940 Kč
Pohotovostní příplatek (o víkendech, státních svátcích a v nočních hodinách) 450 Kč
Výjezd mimo Prahu 14 Kč/km
Výjezd mimo centrum Prahy 14 Kč/km
 

Deratizace

 
Služba Objekt Cena za zásah od
Deratizace (hubení potkanů, myší a krys) Suterény, sklepy (bytové domy) 680 Kč
Deratizační box 145 Kč
Deratizační box uzamykatelný 180 Kč
 
 
 
 
 
 
 

Deratizace - pryč s hlodavci

 
V srpnu a září obvykle stoupá poptávka po deratizaci myší, potkanů a krys. Žně jsou bohaté na sklizně obilí, ale také na „sklizeň myší a hlodavců“, jež mají v poli ideální podmínky k rozmnožování. Nachází-li se váš dům či firemní objekt v blízkosti pole, je vhodné začít s preventivní deratizací. V období hojnosti se hlodavci množí velmi rychle. Když pak nastane doba s nedostatkem potravy, hledají ji v blízkosti lidské civilizace. Naše firma provádí účinnou deratizaci firem, skladů, obytných domů a přilehlých prostor.
Invazí hlodavců jsou nejvíce ohroženy zemědělská družstva a jejich přilehlé objekty. Sklady potravin pro chovná zvířata přitahují veškeré druhy hlodavců. Zde doporučujeme preventivní provádění deratizace. Tyto objekty bývají obklopeny lány polí, na nichž se hemží tisíce hlodavců. Při deratizaci v zemědělství používáme šetrně deratizační metody a prostředky, aby nedocházelo k pozření návnady chovnými zvířaty. Zemědělcům a chovatelům nabízíme preventivní letní deratizační zásahy, spojené s kontrolou zemědělského objektu a monitorováním hlodavců. Zbavte se hlodavců!
 

Hubení potkanů a krys v období sucha

 
Hubení potkanů a krys se někdy zdá jako nekonečný souboj člověka s přerostlými hlodavci, jež by přežili snad i jaderný výbuch. Nárůst potkanů v suchých letních měsících je noční můrou všech zemědělců. Na polích je hubení potkanů málo účinné, vzhledem k velikosti napadených ploch a nadbytku potravních zdrojů. Potkani se množí natolik rychle, že během měsíců s malým množstvím srážek snadno dochází k jejich přemnožení.

Taková situace vyžaduje radikální zásah a účinné vyhubení potkanů. Přemnožení potkani se z polí šiří do vesnic i měst, zaplavují zahrady, kanalizační stoky s kontaminovanou vodou, kde může dojít k jejich nákaze. Nakažení potkani a krysy jsou velkou hrozbou pro lidskou populaci. Útočí na sila s obilím, sklady potravin, průmyslové objekty, firmy, garáže, půdy a sklepy rodinných domů.

Rychlé hubení přemnožených potkanů v blízkosti lidských obydlí je naprostou nutností. Potkani mohou napadat domácí zvířata a děti. Bez včasného deratizačního zásahu s použitím účinných metod k vyhubení potkanů jich bude přibývat. Nezkoušejte vyhubit potkany sami a raději nás kontaktujte. Tito hlodavci jsou inteligentní a běžně používané pasti či nástrahy nechávají bez povšimnutí. My potkany přelstíme a hlodavců vás zbavíme.
 

Deratizace ve firmách, školách a potravinářství

 
Mnoho lidí má velké obavy ze škůdců a při spatření myši, krysy či potkana, samou hrůzou panikaří a zapomíná na nutnost deratizace. Jestliže se Vám stalo něco podobného a úlekem před myší rychle šplháte nahoru po žebříku, přestaňte panikařit Volejte nás – firmu Jan Rybnikář zajištující deratizaci. Naším posláním je zbavit Vás deratizací všech škůdců, myší a krys. Vzpomínáte si na pohádku o krysaři, který zázračnou flétnou zlikvidoval všechny krysy? Flétnu nemáme, deratizaci provádíme moderními metodami s využitím deratizačních prostředků, se stejnou účinností jako krysař se známého příběhu.

Během své praxe v obou deratizace jsme již prováděli deratizaci v mnoha firmách, potravinářských závodech a výrobnách. Deratizaci nabízíme také pro obchodní domy, školy a školky.

Významnou část našich klientů tvoří i hotely a restaurace, které často trápí sezonní výskyt hlodavců, zastrašující jejich klienty. Pokud by se objevila byť jen v prostorách kuchyně při návštěvě hygienika, majitel hotelu či restaurace by se mohl se svým podnikáním rozloučit. Nečekejte, až se myši přemnoží volejte nás včas k důkladné deratizaci.
 
 
 

Zapomeňte na krysařovu flétnu - deratizace Jan Rybnikář

 
Ačkoli se lidstvo potýká se škůdci již odedávna, výskyt krys, potkanů a myší se podařilo eliminovat pomocí deratizace. Krysy, potkani a ostatní hlodavci však nevyhynuli. S použitím deratizace se lidem podařilo vymýtit škůdce alespoň ze svých příbytků. Rychle se množící hlodavci osídlili mnoho míst naší planety a hlad je často nutí přibližovat se k budovám mnohem více, než bychom si přáli. Deratizace představuje účinný způsob, jak se zbavit přemnožených hlodavců, způsobujících lidem fyzické škody i psychickou újmu.

Hlodavci se nejčastěji zabydlují v místech, kde mají dostatek potravy. Jejich čich je láká do skladů potravin, pekáren i obchodů. Při spatření byť jediné malé myšičky je dobré sjednat si deratizaci u profesionální deratizační firmy. V médiích často slýcháváme o kontrolách potravinářských a obchodních inspekcí prováděných preventivně, i na cílené doporučení nespokojených zákazníků. Když se objeví myši, potkani či známky jejich přítomnosti v podobě drobného trusu, nedávejte v sázku vaši pověst a přizvěte k deratizaci firmu Jan Rybnikář. Nabízíme Vám deratizaci budov, sklepů a půd, skladů a výrobních prostor, firem a škol. Provedeme deratizaci bytů a domů na pozvání zoufalých osob, jimž vběhla myška do příbytku a neví si s ní rady. Deratizaci provedeme účinně, levně a především diskrétně.

Nezoufejte nad hlodavci. Deratizace je naší prioritou – volejte.
 

Když jed na potkany nepomáhá

 
Ve výrobních halách, skladech a objektech, v nichž se nakládá s potravinami se setkáváme s jedy na potkany, které mají potlačit rozmnožování nebezpečných hlodavců – potkanů a krys. Příběhy s krysařovou flétnou naznačují, že lidstvo se potýkalo s parazitujícími potkany již od nepaměti. Všichni tušíme, že vynalezení a aplikace jedů na potkany situaci nevyřešila a hrozba potkanů a krys je stále aktuální. Potkani zřejmě vytušili, že sehnat potravu v blízkosti lidských zásob je snadnější, než spoléhat na potravní zdroje v přírodě. ...
 

Líčíte opakovaně past na myši? Přenechte hlodavce profesionálům!

Obchody s domácími potřebami jsou plné pastí na myši, které lze levně zakoupit. Objevíte-li myš, často se instinktivně ženete pro pastičku na myš, v naději že několik pastí na myši vás problému zbaví. Bydlíte-li v blízkosti polí, možná řešíte problém s hlodavci opakovaně. Myším se na polích daří a zejména v období sucha může dojít k jejich přemnožení. Sotva vkročíte na pole, setkáte se s aktivitou myší, které běhají a vylézají z děr. S blížícím se podzimem vás možná napadne, zda máte doma dostatek pastí na myši. A pak to přijde. Koncem léta jsou již rána chladná a myši se poohlížejí, kde by přečkaly zimu. V suchu, teple a v blízkosti potravy. Vaše sklepy, půdy a garáže berou útokem a past na myši pro ně není žádnou překážkou. Budete rádi, když uhájíte svůj dům a myši se vyhnou obytnému ...
 
 
 
 
 

Když se k vám myš zatoulá, nevolejte kocoura

 
Maličké myši patří odjakživa mezi domácí škůdce, z nichž se mnohým ježí na vlasy na hlavě. Proč se vlastně myší tolik bojíme? Myš domácí je drobné zvířátko, které nepůsobí nijak děsivě. Pokud se myši pohybují mimo budovy, často si jich ani nevšimneme. V lidském obydlí, veřejných budovách, průmyslových objektech a skladech však myši umějí nepáchat obrovské škody. Prvním ukazatelem, že se v objektu usídlila myš, jsou hromádky trusu s typickým zápachem. Obávat bychom se měli infekčních chorob, jež mohou myši přenášet. K jejich nákaze může dojít např. v okamžiku, kdy se hladová myš živí odpadky a prolézá popelnice či tlející skládky. Člověk se může nakazit např. kontaminací napadených potravin. Velkým strašákem jsou myši v továrních objektech, kde dochází k výrobě potravin.

Ochutnejte naši specialitu – masovou konzervu, s kousky delikátních myších ocásků. I to se může stát a většině lidí se po otevření konzervy, která obsahuje „něco navíc“ obrací žaludek. Ano, i malé myši mohou být velkou hrozbou. Právě kvůli své velikosti jednoduše proklouznou i na střežená místa. Dostanou se téměř všude a svými hlodavými zuby zničí na co přijdou. Myši mohou znehodnotiti potraviny, papírové dokumenty, rozkousat knihy ve veřejných budovách. Ohlodat plasty či rozkousat dřevěný nábytek. Myšky neušetří oděvy, koberce, ani čalounění sedacích souprav. Z polí se myši přesouvají do měst a nevyhnou se ani Praze. Šílíte z myši, která vám proklouzla dveřmi domů? Zaútočily myši na vaše pracoviště? Nenoste si kocoura, nevolejte krysaře, jen se spolehněte na Jana Rybnikáře.